Ranking polskich hostingów

Polskie hostingi – ranking – zestawienie najlepszych firm hostingowych w kraju, opinie i komentarze klientów.

Polskie hostingi

Hexcom.net

hexcom-net

Firmy internetowe wprowadzają na rynek nowy produkt, są to tak zwane serwery wirtualne, pozwalające na bez limitowy transfer danych. Wiele firm oferuje usługi w takim zakresie, jednak nie wszystkie dają gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług czy bezpieczeństwo dlatego ważne jest zarejestrowanie się w GIODO, pozwalające na podpisywanie umów o powierzenie przetwarzania danych osobowych. Właściwe administrowanie serwerami zapewnia istniejąca od 2002r. firma Hexcom.net, która już zdobyła sobie zaufanie wielu klientów, poznając ich oczekiwania i potrzeby w zakresie profesjonalnego hostingu.

Wprowadza coraz to nowsze rozwiązania i produkty jak chociażby serwery VPS czy serwery VPN (virtual private network z angielskiego).  W ofercie znajdą państwo możliwość zlecenia technikom przygotowania serwera pod konkretne wymogi a w dalszej perspektywie będą go aktualizować czy modyfikować. Jedna firma – wiele możliwości.

3 komentarze do “Hexcom.net

  • Zdecydowanie nie polecam. Jestem w trakcie migracji po roku nerwów. Problemy z logowaniem, b. opryskliwy i można powiedzieć cha..mski support , b. duża zawodność, mimo, że nie ma limitu transferu, serwery b. wolne. Kontaktu żadnego- ani telefonu do firmy ani infolinii, czy realnego biura-podany adres to wirtualne biuro , w którym obsługująca osoba nie jest w stanie nic powiedzieć o hexcom . Praca na zasadzie „daj nam spokój -płać , a za problemy tech i tak nam nic nie zrobisz” . Firma prowadzona na poziomie przedszkolaka.

    Odpowiedz
  • Ze swojej strony mogę polecić z czystym sumieniem. Dodatkowo obsługa wyjątkowo cierpliwa pomimo moich, zapewne, lamerskich pytań. Na wszystkie pytania uzyskałem rzeczowe odpowiedzi a same serwery działają bardzo dobrze. Do tego Litespeed z cache robi robotę przy WordPressie.

    Odpowiedz
  • Korzystam bodajże od początku powstania hexcomu. Na support nie narzekam – pomoc rzeczowa i co najważniejsze szybka. Nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów z kontaktem, więc komentarz poprzednika jest kompletnie bez odniesienia do rzeczywistości. Wpadki zdarzają się każdemu ale jeśli wystąpiła jakaś awaria to zawsze jest się informowanym co się dzieje i na jakim etapie jest rozwiązywanie problemów. W całej historii korzystania z ich usług może 2 razy coś takiego miało miejsce ale zawsze było to w miarę szybko rozwiązywane. Aktualnie korzystam z serwerów nvme i szybkość działania jest naprawdę imponująca.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *